Условия приобретения

МЕХАНІЗМ ПРОДАЖУ ОБ΄ЄКТІВ НЕРУХОМОСТІ
В БУДИНКУ НА ДРАГОМАНОВА, 38

Продаж квартир в житловому будинку на Драгоманова, 38, відповідно до Закону України «Про інвестиційну діяльність»  відбувається через Інститут Спільного Інвестування (ІСІ), шляхом викупу форвардних контрактів.
На сьогодні укладення форвардних контрактів на поставку Квартири, Паркомісця  — це найбільш ефективний і простий механізм залучення коштів з метою фінансування в будівництво.

ЕТАПИ УГОДИ:
Продаж нерухомості у новобудовах за допомогою форвардних контрактів, як правило, проходить в два етапи:
І. Укладається Попередній договір  купівлі-продажу нерухомості між сторонами угоди (покупець виплачує забудовнику частину коштів від загальної вартості квартири (на підставі ст. 655 і п.2 ст. 656 гл. 54 Цивільного Кодексу);

ІІ. Одночасно з Попереднім договором укладається договір на придбання форвардного контракту на товарній біржі . Покупцю в придбанні форвардного контракту допомогає ліцензований торговець цінними паперами (в нашому випадку це ТОВ «А.І.С.Т-Інвест», ліцензія серія АЕ №294670), який від імені та за рахунок Покупця  здійснює придбання форвардного контракту.

Після сплати Покупцем повної вартості об᾿єкту нерухомості по зазначеним договорам, укладається Основний договір купівлі продажу нерухомості, який реєструється в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ МЕХАНІЗМУ:

  • уникнення ризиків подвійних продажів, (покупець забезпечується винятковим переважним правом на придбання Квартири або Паркомісця за Попереднім договором купівлі-продажу нерухомості);
  • неможливі махінації на ринку нерухомості (обертання форвардних контрактів здійснюється на товарній біржі, яка не тільки забезпечує контроль за угодами, а й веде облік прав власності на форвардні контракти);

В результаті після купівлі Форвардного контракту та оплати по попередньому договору Покупець отримує наступні документи:

  • Оригінал Форвардного контракту.
  • Оригінал договору купівлі продажу та Акт виконання Договору купівлі продажу.
  • Оригінал договору доручення та акт виконання договору доручення.
  • Аукціонне свідоцтво
  • Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (право власності на об΄єкт).

КРЕДИТУВАННЯ
У випадку необхідності отримання довготривалої розстрочки платежів, є можливість скористатись програою кредитування фізичних осіб через АБ «Укргазбанк». Кредит надається строком до 20 років під заставу квартири що купується. Детально з умовами кредитування є мжливість ознайомитись зателефонувавши у відділ продажу ТОВ «Сіті Прем»єр».

Аналітичні статті юристів з детальним аналізом механізму придбання нерухомості через форвардні контракти:
  • https://www.epravda.com.ua/columns/2013/06/12/379533/
  • http://yur-gazeta.com/publications/practice/neruhomist-ta-budivnictvo/investuy-z-rozumom.html
  • http://protokol.com.ua/ua/investuvannya_cherez_forvard_prostimi_slovami_pro_nezrozumile/